Відновлено будівництво ЖК «Золотий берег»

Будівельники відновили роботи на найбільшому житловому комплексі в Одесі «Золотий берег» (Фонтанська дорога, 118-а, площа 100 тис. кв. м.), будівництво якого було приостановленов 2009 році.

В ході зборів з інвесторами РК будівельники повідомили, що будинок може бути добудований до кінця 2013 року.
Добудова буде здійснюватися спільно силами ТОВ «Добробут» та ТОВ «Фонд сприяння добудови».

Станом на 15 березня вже відновлено електропостачання будмайданчика, отримані тимчасові технічні умови ВАТ «Одесаобленерго», ведуться роботи по оформленню постійних технічних умов.

Крім цього, фахівцями ОДАБА закінчується обстеження технічного стану будівельних конструкцій об’єкта будівництва з визначенням поточних параметрів і характеристик матеріалів і конструкцій вже зведених будинків.

Перші роботи, що плануються до виконання – відновлення внутрішньомайданчикових кабелів електропостачання, ремонт кранового господарства, кладочні та фасадні роботи.

На зборах було озвучено, що технологічний термін завершення будівництва 1-ї черги об’єкта – 8-10 місяців від дати поновлення робіт.

Фінансування добудови буде здійснюватися за рахунок коштів підрядника, а також грошей, залучених Фондом сприяння добудови». Крім цього, об’єкт затверджений Міжвідомчою комісією Мінрегіонбуду і пройшов акредитацію на отримання бюджетного фінансування через Державне іпотечне агентство.