Відбулося відкриття першої черги ЖК «Министреский»

19 листопада відбулося урочисте відкриття житлового комплексу «Міністерський», розташованого за адресою: Київ, Оболонський район, вул. Кондратюка, 1.

Комплекс було побудовано за фінансової підтримки Державної іпотечної установи (ДІУ) в рамках реалізації програми фінансування добудови житла. На ці цілі Установа спрямувала 32 млн грн.

Як повідомляє прес-служба ДІУ, в заході взяли участь: голова правління ДІУ Валентин Рибачук, директор компанії-забудовника «Енергополь — Україна» Тетяна Семенкова, голова правління банку-партнера «Укргазпромбанк» Ігор Грицак, представник польських співінвесторів Даріуш Шиманського і нові власники квартир.

«Ця подія має величезне соціальне значення… це дасть можливість ще 540 сім’ям отримати власне житло. На цьому конкретному прикладі, ми бачимо, що держава, забудовники, інвестори і банкіри можуть плідно працювати в одній команді»,— зазначив під час промови Рибачук.

За словами польського інвестора Шиманського, за кошти ДІУ побудовано сучасну котельню і добудований інфраструктурні об’єкти. Він додав, що дуже добре, що в Україні є таке відомство, яке допомагає забудовникам будувати якісне житло: «Було б дуже добре, якби в Польщі працювала організація аналогічна ДІУ, але, на жаль, такої поки що немає».

Семенкова додала, що за пільговими іпотечними кредитами, вже 100 сімей придбали квартири в 1-ї черги житлового комплексу «Міністерський».

За програмою підтримки добудови житла, ДІУ вже профінансувала 26 об’єктів на суму 700 млн. грн. На черзі введення в експлуатацію ще 12 багатоповерхівок, а це близько 200 тис. кв. м житла для громадян.