Від архітектури будинку залежить його вартість

Місце розташування – це все для нерухомості. Але останні дослідження, проведені в Австралії, показали, що архітектурні особливості того чи іншого будинку безпосередньо впливають на його вартість.

Дослідження отследило понад 2500 угод продажу нерухомості за 2012 рік в передмісті Мельбурна. Аналітики прийшли до висновку, що архітектура будівлі є одним з основних факторів ціноутворення, повідомляє news.com.au.

За нерухомість пізнього вікторіанського стилю в Фитцрое можна отримати додатково $188 000, але зовсім поруч, у Кліфтон Хілл або Норфкоте дуже популярні бунгало, з преміями понад початковій вартості в розмірі до $196 000.

Було встановлено, що нерухомість, виконана в архітектурному стилі епохи королеви Анни, а також будинки, збудовані у сучасному стилі, є найдорожчими, але, одночасно, їх найважче продати.

Представник Інституту нерухомості з Вікторії (Real Estate Institute of Victoria) Роберт Ларокка зазначив, що найчастіше більш високі ціни призначаються будинків з великими земельними ділянками, а також відреставрованих будівель.

Але якщо шикарний будинок старовинної архітектури, в прекрасному районі ніяк не може знайти нового господаря, навіть на такий «ласий шматочок» доведеться зробити знижку.