Вартість оренди котеджів в вишгородском напрямку збільшилася

З квітня поточного року середня заявлена вартість оренди приватних будинків економ-класу зросла на 3,7% і в червні склала 493 доларів.

Про це йдеться в звіті компанії Real Druzi.

Як повідомляється, в бізнес-сегменті середня заявлена вартість оренди приватних будинків у другому кварталі збільшилася на 2% порівняно з першим кварталом 2012 р. Крім того, протягом усього II кварталу істотних коливань середніх заявлених цін оренди не сталося.

Також за цей період значних змін заявлених орендних ставок приватних будинків преміум-класу не відбулося. У червні 2012 року середня заявлена вартість оренди склала 6 656 доларів.

Порівняно з першим кварталом, у другому кварталі 2012 р. найзначніше збільшення орендних ставок було біля будинків Вишгородського і Бориспільського (по 7%) напрямків. Біля будинків, розташованих в Одеському та Варшавському напрямках, було саме істотне зниження середньої заявленої вартості оренди (-22% та -21% відповідно).

У червні 2012 р. порівняно з попереднім місяцем, найзначніше збільшення середньої заявленої ціни оренди було у приватних будинків економ класу, розташованих у Броварському напрямку (6,7%).

Максимальне зниження орендних ставок спостерігалося у приватних будинків Варшавського напрямку (-2,8%). При цьому середня заявлена вартість оренди будинків, розташованих у Житомирському напрямку, залишилася на рівні травня і склала 431 доларів.