Вантажні перевезення при переїзді на нову квартиру

При плануванні квартирного переїзду необхідно чітко організувати.

Вибираючи виконавця даної задачі, потрібно звернути увагу на репутацію компанії, що займається вантажоперевезеннями, наявність досвіду і позитивних відгуків, комплекс послуг. Зупинити свій вибір краще на тій організації, яка може дати гарантію за збереження вантажу.

Що входить у вартість вантажоперевезення?

Замовляючи доставку для вантажу, необхідно в першу чергу визначитися з датою даного заходу. У святкові дні ціни на дані послуги бувають дорожчими, ніж у будні.

На вартість переїзду впливають наступні фактори:

* відстань перевезення;
* кількість предметів, що перевозяться;
* наявність великогабаритних предметів меблів.

При необхідності участі вантажників вартість послуг буде залежати від кількості поверхів при навантаженні і розвантаженні предметів домашнього інтер’єру.

Додаткові послуги при здійсненні вантажоперевезень

Компанії, що здійснюють перевезення при квартирному переїзді, як правило, пропонують послуги вантажників, які не тільки переносять предмети, але і надають весь спектр послуг пов’язаних з переміщенням меблів і домашнього начиння. Скористатися допомогою таких фахівців, значить організувати переїзд з мінімальними витратами часу і сил.

До послуг вантажників відноситься:

розбирання і збірка меблів;
* упаковка майна та побутової техніки;
* розпакування і розстановка предметів на новому місці;
* такелажні роботи під час переміщення великовагових і великогабаритних предметів;
* вивіз сміття при закінченні робіт.

У зв’язку з тим, що обрана вами компанія буде нести відповідальність за вантаж, що перевозиться до її упаковці вона поставиться з усією серйозністю. Тому сколів, подряпин і тріщин на предметах не буде.

Як правило, в даний час компанії з квартирним вантажоперевезень надають і нестандартні послуги, коли постає необхідність звільнити офіси переїзди в цьому випадку включають і послуги по упаковці і транспортування оргтехніки, документації, меблів та інших атрибутів сучасного офісного приміщення. При замовленні обумовлюється точна дата переїзду, і це дуже важливо, адже до певного дня працівники офісу повинні приступити до виконання своїх обов’язків.

В якості додаткової послуги ви можете замовити і дезінфекцію предметів, що перевозяться кузова автомобіля. Це дозволяє здійснити переїзд без присутності домашніх комах.