Вальці подгибочные електромеханічні 3-х валкові Детальніше

10-22-2019
Вальцы подгибочные електромеханические 4-х валковые 1550\176\8 мм


Спеціально спроектовані для роботи з тонколистовим металом. Можуть комплектуватися додатковими профілюючими роликами для нанесення ребер жорсткості та інших згибів, а також валками зі спеціальними отворами для гнуття дроту. Обидві напрямні заднього вала переміщуються у вертикальній площині, незалежно один від одного, і відображають своє становище на лінійці. Це дозволяє швидко переналагодити верстат з одного діаметра на інший, а так само з легкістю виконувати конусні згини.
Також хочемо вам порекомендувати вальцы
Доставка верстатів по Україні здійснюється за допомогою транспортних компаній: після отримання оплати за обладнання вантаж здається на склад транспортної компанії, яка в свою чергу виставляє рахунок на одержувача. Замовник має право сам вибрати транспортну компанію.
Після отримання обладнання на склад транспортної компанії у місті призначення, вона повідомляє про це одержувача і виробляє видачу вантажу за умови надходження оплати за рахунком за доставку.
Зручний і швидкий спосіб доставки у великі міста Україні. Вантаж доставляється в офіс Транспортної компанії у Вашому місті. Для отримання необхідно пред’явити паспорт і номер вантажної декларації (повідомить наш менеджер після відправки). Вантаж бажано отримати протягом 24 годин з моменту прибуття вантажу, інакше Транспортна компанія може стягувати додаткову плату за зберігання. Термін доставки і вартість Ви можете розрахувати на сайті компанії.
Доставка аксесуарів, запасних частин та ручного інструменту за р. Це обладнання було розроблене компанією , виробництво якої відбувається в КНР. Котра  дозволяє покупцям економити частину грошей, не замислюючись про вартість цього товару. Купити це обладнання ви можете, просто зробивши замовлення або наберіть наш номер телефону. У нас давно відбувається продаж подібного обладнання, тому ми володіємо такою важливою особливістю, як досвід.
Крім цього, ми раді повідомити вам, що якщо ви шукаєте листозгинальне обладнання, то наша компанія є постачальником цієї продукції. Також ми надаємо до продажу якісні вальці для металу, тому ви завжди знайдете обладнання, яке необхідно саме вам. Вальці електромеханічні, які ви знайдете в каталозі нашої компанії, відрізняються надійністю і довговічністю, адже вони є результатом роботи співробітників найвідоміших світових виробників. Інструменти, які ми пропонуємо до продажу, відомі найвищим успіхом на світовому ринку.