В ЖК Chelsea Tower стартували продажі квартир

В клубному будинку «Chelsea Tower», який будується на Печерську по вул. Димитрова, 2, стартував продаж квартир. В якості офіційного відділу продажу виступає агентство нерухомості GEOS Real Estate. Про це заявила керуючий партнер агентства Марія Орлова.

За її інформацією, старт продажів обіцяє бути більш ніж успішним. «Ще до офіційного запуску роботи відділу продажів і старту рекламної компанії ми реалізували 14 квартир з 88. Інвестори, які купили ці квартири, з першого погляду закохалися в наш будинок, багато в чому завдяки не тільки відмінним плануванню і якості житла, але також з-за його вигідного розташування», – підкреслила М. Орлова.

Родзинкою Chelsea Tower, крім інноваційних будівельних матеріалів та інженерних систем, стане вид з вікон, який відкривається на стадіон Олімпійський. «Близькість стадіону стала одним з факторів, які надихнули нас назвати проект на честь лондонського району Челсі. Адже він теж славиться знаменитим стадіоном Стемфорд бридж», – розповіла М. Орлова.

Замовником будівництва цього об’єкта є компанія ДП «Буд Підряд». Девелопер проекту «АСТРА ГРУП ІНВЕСТМЕНТС». Генеральним підрядником виступає співінвестором будівельна компанія ” GEOS. Майбутнє будинок буде налічувати 23 поверхи із загальною житловою площею понад 9 000 кв. м.