В яких містах живуть мільйонери?

Складено рейтинг міст з найбільшим числом мільярдерів.

Москва виявилася містом, де проживає найбільше на планеті доларових мільярдерів – ультрасостоятельных жителів у столиці РФ 76, показують дані дослідження китайської організації Hurun Research Institute.

Друге місце за цим показником зайняв Нью-Йорк, де живуть 70 мільярдерів, а замикає трійку лідерів Гонконг, який обрали своїм місцем проживання 54 мільярдера.

Як повідомлялося, у підсумковому заліку Азія обійшла Північну Америку за кількістю мільярдерів.

Найбагатшою людиною планети за версією Hurun Report, є мексиканець Карлос Слім з гаманцем в $66 . Другу сходинку посів американський інвестор Уоррену Баффету ($58 млрд), третє – іспанцеві Амансіо Ортега ($55 млрд). У першу десятку також потрапили Білл Гейтс, Бернар Арно, Ларрі Еллісон, Лі Ка-Шин, брати Чарльз і Девід Кохі, а також Ліліан Бетанкур.

Нагадаємо, що на початку лютого в Україні вперше з’явилася десятка мільярдерів.

В цілому В списку Hurun Report перераховані 1453 бізнесмена зі статком понад мільярда доларів. Їх загальний капітал журнал оцінив у $5,5 трлн.

Автор рейтингу Руперт Хугверф підкреслив, що на одного представленого списку бізнесмена приходиться двоє, стан яких не вдалося оцінити. Таким чином, за його відомостями, на планеті сьогодні близько чотирьох тисяч доларових мільярдерів.