В яких містах Європи найдорожча нерухомість?

Найдорожча нерухомість у Європі в столицях Великобританії і Франції.

Про це йдеться в дослідженні незалежної аудиторської компанії Deloitte Financial Advisory Services.
У своєму дослідженні аналітики компанії порівняли вартість нового житла в містах 12-ти європейських країн.

Як з’ясувалося, найдорожчим містом став Лондон, де де квадратний метр в середньому коштує 10 тис. євро. А ті, хто бажає придбати квартиру в Парижі повинні будуть викласти 8,3 тис. євро за «квадрат».

Втім, це мова йде про центральних частинах міст, а що ж стосується приміських районів, то ціна на них за один квадратний метр коливається близько позначки 6 тис. євро в британській столиці і 5,5 тис. євро – в регіоні Іль-де-Франс.

На третьому місці за вартістю житла знаходиться німецький Мюнхен, де за «квадрат» житла покупцеві доведеться викласти близько 5 тис. євро. Близько 4 тис. запросять продавці житлової площі за квадратний метр в Москві, Мілані, Римі, Ліоні і Марселі.

У Deloitte при цьому підкреслили, що складніше всього придбати квартиру в російській столиці, оскільки, за оцінками компанії, на купівлю 70 кв. метрів житлової площі людині в середньому доведеться протягом 10 років відкладати кошти.

У Франції, зазначили аудитори, цей термін становить 9,4 року. Найдоступніше житло знаходиться в Данії, де на аналогічну за площею квартиру доведеться збирати 2 роки.

Разом з тим в аудиторській компанії вказали на те, що в Росії і Великобританії нерухомість додала в ціні в порівнянні з 2011 роком більше 10%.

У Франції та Бельгії цей показник склав близько 3%, а в Іспанії, Італії і Нідерландах вартість квадратного метра за останній час скоротилася відповідно на 3,6%, 6,2% і 6,9%.

«Різнорідність ринку залежно від країни стала ще більш помітною з-за економічного спаду в Європі», – пояснили аналітики.