В Україні зріс попит на трикімнатні квартири

У квітні 2013 року на ринку нерухомості України спостерігалися нові тенденції. Зокрема, українці виявляли інтерес до трикімнатних квартир площею близько 90 метрів.

Як зазначила директор агентства «Благовіст» Ірина Луханіна, відзначалося зростання попиту на квартири, вартість яких відзначалася в рамках 120-230 тис. доларів.

За її словами, зростає активність банків з різних іпотечних пропозицій, проте поки це не мало впливу на ринок – в цьому місяці частка таких операцій склала лише 3%.

«Незважаючи на ряд прийдешніх свят, активність дзвінків і переглядів не зменшується, і ми прогнозуємо, що пауза буде не такою вже й довгою – вже з 10-11 травня ринок повернеться до своїх колишніх обсягів», – зазначила Луханіна.

Нагадаємо, нещодавно Радник Голови ВР з питань будівництва Ігор Лисов зазначав, що попит на квартири різного метра йде хвилями.

«Можна точно сказати, що популярні малометражні квартири, трикімнатні квартири з метражем близько 90 метрів. Також користуються попитом двокімнатні квартири до 70 метрів і однокімнатні в районі 50 «квадратів». Саме ці площі і є найбільш популярними сьогодні на ринку нерухомості», – зазначив Лисов.