В Україні знайшлися інвестори, які готові фінансувати будівництво житла для військових

Інвесторів для будівництва житла для військових в Україні вже знайшли. Між тим Міністерство оборони України гальмує цей процес.

Як заявив голова Всеукраїнської спілки безквартирних офіцерів В’ячеслав Осипенко в ході прес-конференції: «Ми пропонуємо сісти з представниками влади за стіл переговорів і вирішити питання з інвестуванням житла для військових. Будемо намагатися залучати вітчизняних і зарубіжних спонсорів, інвесторів, тому що іншого виходу ми не бачимо.

За словами Осипенко, подібний досвід будівництва є в Києві, і у Львові і в інших містах. На його думку, негативною стороною цього процесу є те, що роки незалежності україни змінилося більше десяти міністрів оборони та інвестори трохи насторожено ставляться до подібних проектів.

Осипенко також зазначив, що сьогодні інвестори знайдені і готові надати свої послуги. Однак остаточне рішення залишається за Міністерством оборони. Однак до Міноборони, на жаль, дуже важко отримати доступ без хабарів, корупційних схем і відкатів, сказав голова спілки безквартирних офіцерів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні склалася критична ситуація із забезпеченням військовослужбовців житлом. За оцінками фахівців, в чергах на отримання власних квадратних метрів перебувають близько 45 тис. офіцерів Збройних сил.

Крім того, 20 000 офіцерів запасу та у відставці, ветеранів Афганістану та членів сімей військовослужбовців, загиблих при виконанні службових обов’язків. Серед них 25 000 родин військових стоять у чергах на отримання до більш десяти років. На квартирному обліку в інших військових формуваннях та правоохоронних органах спеціального призначення знаходиться більше, ніж 28 000 військовослужбовців.