В Україні введуть в експлуатацію 22 обєкти житлового будівництва

До кінця року в рамках реалізації програми “Доступне житло” в Україні в експлуатацію буде введено 22 об’єктів житлової нерухомості, загальною кількістю квартир – 3107, загальною площею – 219,9 тис. кв. м.

Про йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Передбачається, що нові квартири отримають 495 учасників програми, які раніше уклали договори інвестування, загальною площею житла – 31,2 тис. кв. м.

Всього до кінця року за участю кредитів Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву очікується введення сорок житлових будинків. При цьому загальна кількість квартир у нових багатоповерхівках становить – 2584, а загальна площа – 167,9 тисяч «квадратів».

У прес-службі відзначають, що в минулому році в рамках реалізації програм Фонду було введено в експлуатацію сімдесят житлових будинків у різних регіонах країни. При цьому 1049 квартири в цих будинках отримали сім’ї, які є учасниками програм Фонду.

Також повідомляється, що в 2011 році було введено 40 багатоповерхових будівель в таких областях як у Волинській, Львівській, Київській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, р. і Севастополі.

Загальна площа квартир, які були проінвестовані, становить 22 137,8 квадратних метрів.