В Україні ще багато належить зробити для поліпшення інвестиційного клімату

В Україні проведена величезна робота для того, щоб інвестиційний клімат країни був поліпшений, але ще багато що належить зробити для виконання Національного плану, який ініціював Президент.

Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Він нагадав про те, що в Україні успішно працюють дозвільні центри, а Харків є одним з лідерів у цьому напрямку. Також разом з дозвільними центрами відкриваються центри надання адміністративних послуг, що дозволяє виключити будь-яку можливість корупційних дій – громадяни звертаються до тих, хто не приймає рішень самостійно, а тільки веде прийом.

«У той же час, ми досить молода держава, багато сьогоднішні керівники родом з Радянського Союзу. Наша країна протягом 20 років так і не поборола корупцію, надмірну бюрократію, відверте свавілля чиновників або правоохоронної системи. Все це не сприяє тому, щоб люди як всередині країни, так і за її межами, розглядали Україну як одну з провідних держав, куди цікаво вкладати інвестиції, де минимализированы ризики і можна в комфортних для бізнесу умовах отримувати прибуток», – підкреслив губернатор.