В Україні будують мегамагазины з трубами для заманювання покупців

Нові ТРЦ будують американські гірки, центрифуги, колеса огляду, щоб залучити і утримати відвідувача.

Через тиждень, 12 жовтня, під Києвом відкривається торговий центр нового для нас формату – аутлет “Мануфактура”. У цьому містечку бутиків можна буде знайти одяг, взуття та аксесуари від найвідоміших брендів. Правда, з минулих колекцій. Тому ціни обіцяють нижче. Але, крім цього, в найближчий рік відкриються ще сім мегамагазинов зі своїми фішками: американські гірки, басейни, аэротрубы.

“Це тільки початок! У нас площ торгових центрів на душу населення в рази менше, ніж в Європі. У найближчі роки кількість ТРЦ в Києві тільки зросте, а самі вони будуть все більше в розмірах. Ще одна тенденція – зростання розважальної частини. Нові центри будують американські гірки, центрифуги, колеса огляду, щоб залучити і утримати відвідувача. Але до Заходу в цьому плані нам ще далеко. Там сім’ї не нудьгуючи проводять в мегамоллах цілий день. Правда, там є і спеціалізовані парки типу “Діснейленду”, – зазначив експерт з комерційної нерухомості.

Найближчим часом великі розважальні центри будуть будуватися за межами столиці та на її околицях, тому в них будуть їздити не тільки жителі найближчого району, але й з інших районів, і навіть з області. Останнім часом ТРЦ серйозно потіснили звичайні речові ринки. Експерти і зовсім говорять, що скоро останні можуть стати іст