В Україні більш затребуваними стануть будь-які квартири, мають прекрасний вид з вікна

Дослідження експертів показало, що в Україні були зафіксовані випадки, коли навіть при наявності невисокій вартості, квартиру ніяк не могли продати з-за страшного виду з вікна.

Дійсно, це можна пояснити впливом емоцій на прийняті рішення людини. Так, житла з видом на цвинтар, руїни, будівництво або купи сміття мало кого задовольнить.

Інша справа, мати можливість щодня милуватися лісом, озером, парком. Адже кожному власнику квартири з таким видом заряд гарного настрою забезпечений. Проте експерти відзначають, що при продажу квартири знизити її вартість за непрезентабельний вид з вікна може собі дозволити не кожен продавець.

Також згідно з прогнозом аналітиків, в недалекому майбутньому збільшиться ціна тих квартир, які розташовуються на верхніх поверхах. На їх думку, це відбудеться через їх панорамного виду.

Крім це, на підвищенні вартості вплине зростання кількості бажаючих придбати житло в Україні з оптимальним видом з вікна, в той час, як кількість новозбудованих будинків скорочується. Внаслідок цього, затребуваними стануть будь-які квартири, які мають прекрасний вигляд з вікна.