В Укравтодорі кажуть, що вже усунули ями на 97% доріг

Державне агентство автомобільних доріг “Укравтодор” заявляє, що станом на 4 березня ліквідовано ямковість на 97% доріг загального користування державного значення.

Про такі результати прем’єр-міністру Миколі Азарову доповіло керівництво Укравтодору, повідомляє прес-служба уряду.

“Станом на 4 березня вже завершено аварійний ремонт після зимової негоди на 8 дорогах державного значення. Всього ліквідовано ямковість на 97% основних доріг загального користування державного значення”, – йдеться в повідомленні.

За словами керівництва Укравтодору, залишилося відремонтувати 85 км основних доріг. За інформацією Укравтодору, зараз вже повністю відремонтовано пошкоджені після різких перепадів зимових температур дороги “Одеса – Мелітополь – Новоазовськ”, “Херсон – Джанкой – Феодосія – Керч”, “Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта”, “Київ – Знам’янка” , “Красноперекопськ – Сімферополь”, “Запоріжжя – Донецьк”, “Ульянівка – Миколаїв”, “Сімферополь – Феодосія”.

Додамо, що в середині лютого Микола Азаров визнав обгрунтованість критики на адресу влади про стан доріг.

Разом з тим, прем’єр вважає неконструктивною ненависть людей до Укравтодору з-за поганого стану доріг.

Додамо, що ямковий ремонт доріг Укравтодор планує завершити до 1 травня цього року.

Держфінінспекція виявила незаконне використання бюджетних коштів при ремонті доріг, що призвело до збитків розміром 225 400 000 грн.

Між тим, експерти визнали, що українські дороги – у десятці найгірших у світі.

На одному з телеефірів прем’єр-міністр України Микола Азаров сказав, що простіше на питання, чому погані дороги, відповідати: «Тому, що дурні керують і крадуть». «Ось, я схожий на дурня? Дурнів у нас в системі державної влади не так багато. Є, але небагато. Тепер про «крадуть» … Крадуть, може 5 копійок», – додав Азаров.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України звинувачував «попередників» в поганий стан українських доріг.