В рамках 2-ої черги ТРЦ Ocean Plaza зявиться дві вежі на 450 квартир

«К. А. Н. Девелопмент» (Київ) внесло зміни в проект будівництва другої черги торгово-розважального центру (ТРЦ) Ocean Plaza в Києві, що передбачають зведення двох веж на 400-450 апартаментів замість раніше планованих офісних будівель, повідомив президент компанії Ігор.

«К. А. Н. Девелопмент» завжди прагне запропонувати ринку нові, не мають аналогів об’єкти. Тому, після ретельного вивчення ринку, наші маркетологи запропонували внести зміни у другу чергу ТРЦ і замість раніше планованих офісних будівель побудувати дві вежі квартир загальною площею близько 40 тис. кв. м», – сказав він.

Дві вежі апартаментів будуть послідовно вводитися в експлуатацію з розривом у три місяці.

«До будівництва другої черги центру загальною площею близько 140-150 тис. кв. м ми плануємо розпочати вже в листопаді-грудні цього року, а завершити – десь до кінця 2014 року», – повідомив президент компанії.

За словами В. Ніконова, у другої черги ТРЦ також передбачено 40 тис. кв. м торговельних площ, паркінг, невелику кількість офісних приміщень. Крім того, вирішується питання, якого рівня буде дитячий розважальний центр.

«У проекті у нас поки стоїть «Мінополіс» – парк, в якому діти самостійно зможуть брати участь в реальних процесах, наприклад, в гасінні пожежі, випіканні хліба та ін. Проте створення такого парку вимагає дуже великих вкладень. Без наявності спонсорів цей проект практично нереально реалізувати, оскільки прибутковість таких об’єктів визначається саме за рахунок спонсорів, а не за рахунок операційного бізнесу», – сказав він.

Відповідаючи на питання, у скільки оцінюються інвестиції в другу чергу Ocean Plaza, В. Ніконов сказав, що про це поки говорити рано, оскільки остаточно не вирішено питання з будівництвом дитячого розважального центру.

«Можу сказати: у нас вже є попередні домовленості по кредитних лініях від декількох банків. В сьогоднішніх реаліях ринку складно реалізувати такий масштабний проект з одним фінансовим партнером», – додав він.

Завершальним етапом ТРЦ Ocean Plaza, за словами президента компанії, стане чотиризірковий готель, який фасадом вийде на вул. Антоновича, терміни будівництва якої будуть визначені пізніше.

Планується, що обидві черги ТРЦ будуть з’єднані мостовими переходами.

Як повідомлялося, загальна площа (GBA) першої черги Ocean Plaza, відкриття якої заплановано на 3 листопада 2012 року, становить близько 160 тис. кв. м. У складі ТРЦ буде продовольчий гіпермаркет real-, розважальна зона, дитячий центр Happylon, кінокомплекс на 11 залів, фуд-корт, близько 300 магазинів і паркінг на 3 тис. машин.