В період травневих свят росіяни воліли готелі України

На період з першого по дванадцяте травня цього року самостійні російські мандрівники найбільше забронювали номерів у готелях Фінляндії, Латвії і України.

В десятку країн, у готелях яких росіяни в цьому році воліли проводити першу половину травня, крім трьох вищеназваних держав, увійшли також Іспанія, Німеччина, Італія, Франція, Чехія, Литва і Естонія. Найбільш затребуваними пляжними напрямами серед росіян під час минулих травневих свят в цьому році стали ОАЕ, Іспанія і Туреччина.

Що стосується рейтингу міст, на період з першого по 12 травня росіяни найчастіше бронювали номери у закладах гостинності Києва, Праги, Вільнюса, Гельсінкі і Риги. Затребуваними під час минулих травневих свят серед самостійних туристів з Росії були також готелі Відня, Парижа, Берліна, Талліна і Амстердама.

За середньою тривалістю поїздок російських мандрівників у травневі свята лідирувала Іспанія. У середньому за одну поїздку росіяни бронювали в іспанських готелях п’ять ночей. У чеських і французьких готелях росіяни під час святкових дат травня зупинялися у середньому на чотири дні. Приблизно настільки ж в рамках однієї поїздки самостійні російські мандрівники бронювали італійські готелі. Серед українських напрямів для подорожей росіяни на травневі свята віддавали переваги Києву. Середня тривалість перебування росіян в українських готелях під час травневих свят цього року склала три дні. Найбільше самостійні мандрівники з Росії в період з першого по 12 травня платили за проживання в готелях Франції, де середня вартість номера склала шість тисяч рублів. За проживання в італійських і німецьких готелях під час цих травневих свят туристам доводилося платити близько чотирьох тисяч рублів за добу. А ось поїздки в країни Балтії росіянам в першій половині травня обходилися недорого. За ніч проживання в готелях балтійських країн мандрівники під час травневих свят платили в середньому близько 2100 рублів.

Порівняно з 2012 роком, у цьому році тривалість травневих подорожей росіян зросла приблизно на двадцять відсотків. Вартість розміщення в готелях під час травневих свят збільшилася приблизно на п’ятнадцять відсотків. Що стосується російських міст, то на період святкових дат травня цього року росіяни особливо активно бронювали номери в готелях Петербурга.