В Одеському РК «Острова» будівництво йде не зменшуючи темпів

До середині осені на будівельному майданчику РК «Острова» відбулося досить багато змін. А головною новиною тижня, що минає, можна вважати початок робіт з чорнової стяжки покрівлі на даху третьої секції будинку № 29.

У першій секції триває фарбування фасаду. У другій секції успішно пройшли гідравлічні випробування системи опалення, а також завершені роботи по гідроізоляції покрівлі.

У третій секції змонтований парапет, покладена гідроізоляція і проведена насипання керамзиту на покрівлі. Почалося свердління отворів для комунікацій. У четвертій секції на завершальній стадії монтаж стінових блоків технічного поверху.

Паралельно в третій і четвертій секціях ведеться кладка міжквартирних і міжкімнатних перегородок з газобетону, проводиться монтаж огорож балконів і лоджій. Переглянувши наш щоденний фотозвіт з будмайданчика, і ви переконаєтеся в тому, що в цих двох секцій розпочалося скління квартир з боку двору і фасаду.

А у п’ятій секції вже закінчені роботи по перекриттю восьмого поверху.

Поспішаємо нагадати, що 20 жовтня – останній день акції «Весільний переполох». Не забудьте завітати в офіс продажів ЖМ «Острова» і отримати всю необхідну інформацію про участь у акції. Свідоцтво про шлюб – вітається. Менеджери офісу продажів готові відповісти на будь-які ваші питання, провести на об’єкт і показати, на якому етапі в даний момент ведуться будівельні роботи. Кращим підмогою у вашому спілкуванні може послужити і щотижневий відеорепортаж з будмайданчика ЖК «Острова».