В Одесі вирішать долю недобудов компанії «Альянс»

Низка одеських будівельних фірм в обмін на преференції добудує сім будинків будівельної компанії «Альянс».

Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконкому Одеської міськради в понеділок. Так, будівництво будинку по Висоцького, 18 закінчить фірма «Стройконсалтинг», Висоцького, 27 – «Олмі РС», а вдома на Марсельську, 1 і 1а добудує компанія «СК». Разом з тим, до порядку денного також були внесені рішення по закінченню будівництва будинків на Сахарова, 19 і 20 – їх добудує «Одессатрансстрой», а також будинок по Люстдорфській дорозі, 36 – його завершенням займеться «Одесстрой».

У свою чергу фірмам, що взяли на себе зобов’язання по заверешнию будівництва будинків «Альянсу», зменшили борг перед ЖКС.

«За договором пайової участі у розвитку інженерних мереж міста ми знизили їх заборгованість перед бюджетом до законних 4 відсотків за житло та 10 відсотків за нежитлові приміщення. На різницю пайової участі, яку вони повинні були платити по тому договору, який був, вони будуть добудовувати ці будинки», — зазначив віце-мер Сергій Підгайний.

За його словами, всі роботи повинні бути завершені до кінця 2013 року. Всього в семи будинках «Альянсу» будуть проживати 1620 осіб.

Тим часом Підгайний зазначив, що проектне рішення щодо будівництва багатоповерхівки «Альянсу» за адресою Головковского, 5, найімовірніше, буде переглядатися в сторону збільшення площі. В даний момент, за словами віце-мера, дві будівельні компанії готують свої пропозиції по завершенню будівництва цього будинку.

Разом з тим, «нерозв’язною проблемою» віце-мер назвав недобудови компанії «Златоград».

«Є об’єкти, які практично не вирішуються, це у нас за Малиновського «Златоград». Поки ми не зрушилися з мертвої точки», — додав Підгайний.

Що стосується проблеми інвесторів «Золотого берега», за словами заступника міського голови, «йдуть судові розгляди між кооперативом інвестором і групою забудовників».