В квартирі Гурченко зявилася примара

Колишні сусіди знаменитої актриси Людмили Гурченко стверджують, що чують дивні звуки, що доносяться з її квартири.

Квартира в Трьохпрудному провулку, де колись проживали знаменита актриса Людмила Гурченко і її останній чоловік Сергій Сенін, зараз пустує. Однак житло зірки викликає занепокоєння її колишніх сусідів: звідти лунають дивні звуки. Крім того, за чутками, в квартирі мешкає привид покійної актриси, який навіть вдалося сфотографувати.

Сусіди по сходовій площадці, а також ті, чия квартира знаходиться прямо під квартирою Гурченко, то і справа чують доносяться звідти звуки кроків, голосу і шерехи. Спочатку мешканці не звертали на це уваги, так як в квартирі довго йшов ремонт — думали, що там знаходяться узбеки-гастарбайтери, яких найняв вдівець Людмили Марківни Сергій Сенін. Але коли поцікавилися у самого господаря, буває тут наїздами, той відповів, що ремонт давно закінчився і в квартирі ніхто не живе…

Дійсно, помітили сусіди, квартиру ніхто не входить і ніхто з неї не виходить, а час від часу спалахує світло у вікнах, та й фіранки весь час змінюють стан… Що за чортівня? А нещодавно сусід з квартири навпроти фотографував на сходовому майданчику свою знайому, і на кадрах закарбувалося щось, що нагадує жіноче обличчя… Багато хто, хто бачив знімок, запевняють, що це не хто інша, як покійна господиня!

Правда інформація про “нехорошої” квартирі і фото “примари” з’явилися в мережі на 1 квітня, так що це цілком може бути містифікацією. Але в цілому прояви примар знаменитостей — аж ніяк не рідкість.