В комерційну нерухомість Європи інвестори вклали 26,3 млрд. євро

У III кварталі поточного року загальний обсяг інвестицій у комерційну нерухомість Європи виріс до 26,3 млрд. євро. Це на 2% більше, ніж у ІІ кварталі та на 7% вище показника за такий же період 2010 року.

Про це повідомляється в доповіді компанії CBRE.

Згідно з ним, до зростання інвестиційної активності призвели такі фактори, як стабільна ціна об’єктів комерційної нерухомості і інтерес інвесторів до ринку.

Дослідження показало, що сильний квартальний ріст інвестицій в офіси, торгові центри і склади зробили Італія (+69%) і Франція (+42%). Високу активність також виявили у Великобританії в Центральній і Східній Європі. Найбільш інвестори зацікавлені в ринках таких країн як Польща, Чехія, Угорщина і Росія.

Згідно з дослідженням, базові ставки оренди і прибутковості об’єктів на ринку комерційної нерухомості Європи практично не змінилися за останні чотири місяці. Передбачається, що за підсумками року рівень інвестицій в ринок перевищить показники минулого року, який становив 110 млрд. євро.

За даними компанії Jones Lang LaSalle, за вісім місяців 2011 року обсяг таких операцій на світовому ринку нерухомості склав 297 млрд. дол., що на 43% більше показника за аналогічний період 2010 року. У III кварталі 2011 року цей показник дійшов до 41 млрд. дол.