В клубному будинку Gelios продано перші 10 квартир

Попит на нерухомість зростає всупереч звичайній затишку в літній сезон. Прогнози аналітиків про зниження продажів під час Євро 2012 не збулися. Відпустку та літні канікули також не вплинули на зниження кількості покупців на первинному ринку нерухомості в червні 2012 року.

Незважаючи на те, що минуло лише півтора місяці, як відкриті продажу, в клубному будинку Gelios продано вже перших 10 квартир з 56.

«Gelios вже користується популярністю у мешканців Голосіївського району. Це пояснюється і довірою покупця до забудовника, і швидкими темпами будівництва і зручними плануваннями квартир. Також варто відзначити, що в момент спаду ділової активності у покупця звільняється час, який вони витрачають на вирішення сімейних питання – придбання майна, техніки, транспорту, планування поїздок», — зазначила Галина Богданенко, керівник Прес-служби будівельної кампанії «Міськжитлобуд».

Клубний будинок Gelios розташувався в тихому і затишному дворику, за адресою пер, Задорожний, 5. У трьох хвилинах ходьби від будинку знаходиться Голосіївський парк та ліс, площа якого становить 140 га. Архітектори проекту вдало вписали Gelios в існуючу забудову району, в недалекому майбутньому будинок стане прикрасою кварталу.