В Ізраїлі подорожчала оренда житла

За останні два місяці вартість оренди житла в столиці Ізраїлю Тель-Авіві збільшилася на 15%. Експерти відзначають, що такого різкого стрибка на ринку рентної нерухомості ще не відбувалося.

Як повідомляють в компанії “KRAVITZ INVEST”, власті Ізраїлю затвердили пільги на купівлю житла у так званих районах національного пріоритету.

Експерти переконані, що рішення влади буде позитивно сприйнята покупцями і прискорить їх відхід з оренди житла.

Комісія з планування і забудову Тель-Авівського округу затвердила проект будівництва 450 одиниць житла в столиці. Планується, що нові апартаменти будуть розташовуватися в трьох 35-поверхових будівлях і декількох 8-поверхових.

Дефіцит житла, який став причиною зростання цін на квартири протягом декількох років, активізував догляд покупців на ринок рентної нерухомості. У підсумку орендні ставки збільшилися за вартістю квадратних метрів на ринку купівлі-продажу.

Незважаючи на те, що з початку року експерти “KRAVITZ INVEST” фіксують деяке пожвавлення покупців нерухомості в Ізраїлі, велика частина потенційних власників все ще віддає перевагу оренду купівлі.

Як повідомляло видання “Едіот Ахронот”, з 20 листопада 2011 року по 20 січня 2012 року вартість рентної нерухомості в Тель-Авіві зросла на 15%.