В Ізраїлі можуть ввести 25% податок на здачу квартир в оренду

Мінфін Ізраїлю розглядає можливість введення 25% податку з доходів від здачі квартир в оренду.

За інформацією газети “Маарів”, ідея підвищення податку на здачу житла в оренду належить Банку Ізраїлю, який запропонував прирівняти цей заробіток до доходів, одержуваних на біржі. На думку авторів цієї ініціативи, висока податкова ставка зробить невигідною здачу в оренду нерухомості і змусить власників кількох квартир виставити їх на продаж. Про це повідомляє портал Newsru.co.il.

Разом з тим, для заохочення продажу житла мінфін планує в найближчі три роки продовжити термін дії звільнення від сплати податку на прибуток при продажу квартири.

У Банку Ізраїлю вважають, що, підвищивши таким чином, пропозиція на ринку нерухомості, вдасться добитися зниження цін на вторинне житло, а також зменшити попит покупців.

Зазначимо, що введення 25% податку з доходів від здачі квартир в оренду має стати черговий заходом уряду Ізраїлю по боротьбі зі зростанням цін на житло. Обмеження на видачу іпотечних кредитів, введені з цією ж метою, не допомогли. Тому Банк Ізраїлю вже закликав збільшити податки на нерухомість.