В Ірпені побудують ультрасучасний пологовий будинок і поліклініку

У місті Ірпінь Київської області з’явиться новий сучасний пологовий будинок, обладнаний не гірше відкриваються в рамках національного проекту «Нове життя» перинатальних центрів. Про намір звести такий об’єкт на території міста напередодні Дня будівельника заявив генеральний директор компанії «Білдгрупменеджмент» (найбільший забудовник Ірпеня) Василь Пикулык, пише «Урядовий кур’єр».

За його словами, пологовий будинок почнуть будувати за ініціативою президента компанії Ігоря Вишнякова і при підтримці всього трудового колективу після відкриття дитсадка «Фортеця». Ст. Пикулык зазначає: попри те, що зараз сучасні перинатальні відділення з’являються лише в обласних центрах або великих містах обласного значення, це не вирішує проблеми із забезпеченням якісних пологів для майбутніх мам в менших містах і селищах. «Зазвичай місць в обласній лікарні для всіх не вистачає. Ми вирішили не чекати, поки такий перинатальний центр з’явиться десь поблизу за рахунок держави, а побудувати його самостійно разом з нової поліклініки», – оголосив Василь Пикулык на зборах колективу з нагоди професійного свята. За його словами, за ініціативою президента компанії Ігоря Вишнякова і при підтримці всього трудового колективу після відкриття дитсадка почнеться будівництво пологового будинку, оснащену сучасним обладнанням.

Як пише газета, зараз пологовий будинок в Ірпінському регіоні один – він знаходиться у Ворзелі і не покриває всі потреби регіону. А чекати виділення коштів на новий – навіть у рамках відповідного національного проекту «Нове життя» – місту довелося б ще довго. «Тому ми вирішили самі підтримати соціальні ініціативи Президента Віктора Януковича і уряду. І допомогти таким чином місцевій громаді. Адже, створивши комфортні умови для народження і виховання юних жителів у новому дитячому садку, ми вже на перших роках життя закладаємо у дітей любов до рідного міста, до родинного гнізда. А це, в свою чергу, означає, що в майбутньому вони будуть мати набагато більше бажання залишитися тут працювати, розвивати Приірпіння», – додав В. Пикулык у розмові з журналістом «УК».

За його словами, капсулу під майбутнім фундаментом суперсучасного пологового будинку планують закласти вже в кінці поточного року. Про терміни зведення нового об’єкта говорити рано. Однак до введення в експлуатацію всіх споруд найбільшого в Ірпені мікрорайону «Благодатний» медичний заклад вже повноцінно працювати, обіцяють у компанії.

Журналісти відзначають, що раніше компанія вже вклала 24 мільйони гривень інвестицій у будівництво дитячого саду «Фортеця», який буде введений в експлуатацію восени поточного року.