В Донецьку розпочали зведення 6 по рахунку житлового будинку комплексу «Центральний»

Асоціація «Будівельний Альянс Донбасу» почала будівництво чергового будинку житлового комплексу «Центральний».

У листопаді 2011 року підприємства «Саду» вийшли на завершальну стадію будівництва другої черги підземного паркінгу «РК «Центральний» і приступили до зведення шостого за рахунком житлового будинку комплексу.

Здача в експлуатацію другої черги паркінгу запланована на січень 2012 року. На сьогоднішній день виконано 95% загального обсягу робіт, проводиться внутрішнє оздоблення приміщень, завершено перший етап благоустрою та озеленення поверхні паркінгу.

Будівництво нового будинку планується завершити до літа 2013 року. Зараз ведуться роботи над перекриттями першого поверху, будуються колони другого поверху.

Житловий комплекс «Центральний» по проспекту Панфілова – найбільший будівельно-інвестиційний проект в Донецькій області. На території ЖК «Центральний» сьогодні побудовані і заселені п’ять 17-поверхових будинків з семи, функціонує перша черга підземного паркінгу, на поверхні якого упорядковується інфраструктура внутрішнього двору комплексу. До послуг 2 000 мешканців – супермаркет, медичний центр, салони краси, нотаріальні контори, центри дитячого розвитку та інші об’єкти, що створюють самодостатність комплексу.