В Америці зявиться місто-полігон

Американці працюють над проектом незвичайного міста під назвою The Center.

The Center планується розмістити на 50 квадратних метрах у штаті Нью-Месико. Нове місто буде розрахований на 35 тисяч мешканців. Тут прокладуть дороги і комунікації. Місто буде поділено на дві частини, діловий центр і спальний район. Однак постійних мешканців у цьому місті не буде.

Призначення нового міста – полігон. Ідея створення даного міста належить міжнародної інженерної консалтингової компанії в сфері енергетичних технологій та інфраструктури Pegasus Global Holdings. Бюджет будівництва міста-полігону, на даний момент, становить 200 мільйонів доларів.

The Center буде представляти собою унікальне місце для різних експериментів, тестувань, іспитів, які в звичайних умовах досить складно, а іноді нереально провести. Науковці університетів, федеральних лабораторій і військових дослідників зможуть перевірити, випробувати і реалізувати свої інноваційні ідеї. Тут можна буде перевіряти інновації в галузі відновлюваної енергії, інтелектуальних транспортних систем сучасної розробки, бездротових мереж і систем кібербезпеки.

Компанія-ініціатор створення унікального міста буде пропонувати орендувати місця в місті компаніям, які захочуть перевірити свої технології в реальних міських умовах.