В 2012 р в столиці прогнозується збільшення обсягу торгових площ на 22% – DTZ

Нова пропозиція в сегменті торговельної нерухомості в 2012 р. в Києві може збільшитися приблизно на 22%, йдеться в аналітичному звіті консалтингової компанії DTZ.

Протягом перших трьох кварталів 2011 р. в Києві було відкрито другу чергу торгово-розважального центру Dream Town, якірним орендарем у якому є аквапарк. Також, були здані в експлуатацію продуктовий гіпермаркет Novus на Броварському проспекті і чотири невеликих торгових центру, – ТЦ” inSilver на вул. Срібнокільській, ТЦ «Квадрат» на вул. Оноре де Бальзака, ТЦ «Лівобережний» на вулиці Марини Раскової і ТЦ Victorio на Львівській площі.

У ІV кв. 2011 р. планується відкриття першої черги торгово-розважального центру «Мега-Сіті» з орендованою площею близько 25 тис. кв. м. А от відкриття ТРЦ «Гулівер» (раніше також відомого як «Континенталь» і «Еспланада») в центральній частині Києва відкладається до 2012 р.

У 2012 р. в Києві заплановано відкриття цілого ряду об’єктів торговельної нерухомості. Серед них ТРЦ Ocean Plaza (черга 1), ТРЦ «Гулівер», ТРЦ «Домосфера» (черга 3), ТЦ «РайОН», ТРЦ «Мармелад», а також ТЦ Kiev E95 Outlet Centre, який є першим в Україні об’єктом формату fashion outlet.