Уряд буде регулювати ціни в готелях

Влада має намір вжити заходів щодо цін готелюх України, щоб зробити перебування гостей під час проведення Євро-2012 максимально комфортним.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков.

Нагадаємо, представники УЄФА закликали власників українських готелів підходити до ціноутворення обдумано. Європейських чиновників стурбував безпідставне зростання вартості номерів в готелях України.

Колесніков зазначив, що «бідність породжує жадібність». За його словами, свого часу готелі були звільнені від сплати податків на десять років, проте це ніяк не відбилося на величезних апетити їх власників. Між тим, влада зможуть знайти механізми, щоб вплинути на ситуацію, запевнив чиновник.

Він підкреслив, що сьогодні на період проведення Чемпіонату практично весь номерний фонд готелів столиці заброньовано. Експерти очікують, що ціни в червні збільшаться в 3 рази.

Наприклад, якщо зараз двомісний стандартний номер в готелі 2 зірки коштує 35 дол., то вже в червні його ціна становитиме 112 дол. Прогнозується, що такий же номер у тризірковому готелі подорожчає з 87 дол. до 338 дол. У готелі рівня 4 зірки ціна збільшиться з 212 до 626 дол. Що стосується п’ятизіркових готелів, то вартість номер може збільшитися до 1 500 доларів, зазначають експерти