Управлінням ТРЦ Ocean Plaza займеться російська компанія

ВАТ «ТПС Нерухомість» – провідний російський консультант у сфері інвестицій та управління торговельною нерухомістю, буде здійснювати функцію централізованого управління і відповідати за експлуатацію торгово-розважальним комплексом «Ocean Plaza» в Києві.

Як повідомили ритейлстудио в прес-службі компанії «ТПС Нерухомість», інвестиційно-девелоперська компанія UDP і компанія «КАН Девелопмент», згідно угоді, надали в управління ТРЦ.

«Ми бачимо великі перспективи в даному проекті. Завдяки своїм унікальним особливостям: центральному розташуванню, ефективного складу орендарів, унікальної архітектурної концепції і професійного управління ТРЦ «Ocean Plaza» буде залучати великий потік відвідувачів і стане не просто торговим центром, але й місцем проведення дозвілля киян і гостей міста. Для управління проектом «Ocean Plaza» в Києві була спеціально створена дочірня компанія, що управляє, – зазначає директор «ТПС Нерухомість Київ» Олександр Нікітін. Першочерговим нашим завданням в управлінні цим об’єктом стане підтримання високих показників ефективності бізнесу, шляхом застосування інноваційних управлінських методів і технологій, як в експлуатації торгового центру, так і в його маркетинговому просуванні. Впевнені, що якісні стартові позиції ТРЦ і професійне управління зроблять «Ocean Plaza» перлиною торговельної нерухомості Києва».

ТРЦ «Ocean Plaza» – стане найбільшим в Києві центрально-міським торгово-розважальним центром, розташованим за адресою вул. Горького, 176, загальною площею 165 тис. кв. м., відкриття ТРЦ заплановано на осінь 2012 року. У ТРЦ будуть представлені більше 300 магазинів, з них 30% – абсолютно нові для України бренди. Більше 30 концептуальних ресторанів, гіпермаркет німецької мережі Real – в новій концепції, а також найкращий у світі дитячий розважальний центр Happylon . Також в ТРЦ розміститься найбільший в Україні публічний акваріум об’ємом 350 тисяч літрів, де буде жити понад 1000 морських мешканців.

Проект, без перебільшення, буде новою визначною пам’яткою столиці. В ході його будівництва застосовувалися прогресивні технології, в результаті чого було створено еталонний об’єкт, а компанія-забудовник отримала колосальний досвід, який відкриває для неї перспективи реалізації проектів ще більшої складності.