«УМК» продовжить будівництво другої черги ЖК «4 сезони»

У 2012 році будівельно-інвестиційна компанія ТОВ «УМК» інвестує 100 млн. грн. на будівництво другої черги житлового комплексу «4 сезони». Частина цих коштів складе банківське фінансування — на даний момент компанія веде переговори з низкою фінансових установ про виділення кредиту на суму 40 млн. грн.

За словами директора ТОВ «УМК» Володимира Кондратенка, компанія не боїться нових фінансових зобов’язань перед банками завдяки позитивної кредитної історії та хорошому рівню продажів. «Брати великий кредит в нинішніх економічних умовах і з не малим ставками — так, це досить сміливий крок. Але тверезий розрахунок, втілений у практику, показав наступне: лояльна цінова політика, а саме невелике зниження ціни в потрібний час, дозволяє залучити значні фінансові ресурси з боку приватних покупців житла. А висока ліквідність зміцнює віру кредитора», — зазначив Володимир Кондратенко.

На сьогоднішній день у першій черзі будівництва викуплено 90% житлової та нежитлової площі.

Ведуться роботи з будівництва монолітного залізобетонного каркаса будинку № 2 (друга черга будівництва), підведено водопровід і каналізація. Готовність будинку становить 25% від загального обсягу робіт. Здача в експлуатацію запланована на 2 квартал 2013 року.