Укрдержреєстру і надалі будуть передавати приміщення, де раніше були БТІ

Укрдержреєстру будуть продовжувати передавати приміщення, у яких раніше розміщувалися БТІ.

Про це заявив голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона під час години спілкування в соціальній мережі Facebook.

«Відомство зацікавлене в створенні зручних умов роботи державних реєстраторів та заявників, які звертаються за державною реєстрацією прав на нерухоме майно.

Звичайно, всі органи державної реєстрації прав повинні бути розташовані у приміщеннях, які найкращим чином задовольняють потреби всіх учасників процедури державної реєстрації”, – написав Д. Ворона.

Ми працюємо над цим питанням, робимо все можливе, що від нас залежить в цьому напрямку. Але це питання залежить ще від міської влади, Фонду державного майна. Кабінетом Міністрів було прийнято розпорядження, згідно з яким Державній реєстраційній службі повинні бути передані приміщення, в яких розташовувалися реєстратори БТІ”, – написав голова Укрдержреєстру.

Варто зазначити, що в Україні налічується в 2 рази більше відділень Держреєстру, ніж раніше було БТІ.

Ворона також зазначив, що на даний момент в структурі служби працює 584 відділення, що більш ніж удвічі перевищує кількість відділень БТІ, яких раніше налічувалося 280.