Українцям пропонують в оренду бункера для того, щоб пережити кінець світу

В Україні до кінця світу активно готуються, а також намагаються заробити на цьому. В Інтернеті з’явилося безліч оголошень про здачу бункерів в оренду.

Аналітики найбільшого в Україні сайту безкоштовних оголошень «Slando» досліджували тематичні пропозиції користувачів і розповіли, як українці готуються до страшного пророцтва племені Майя, яке має відбутися 21 грудня.

Як повідомляють на Slando, якщо людина має намір перечекати глобальну катастрофу в безпечному місці, на сайті він може знайти пропозиції про оренду підземного бункера або навіть цілого будинку з двома підземними рівнями.

Приклади оголошень:

Будинок в Одесі з бункером, підземним ходом і ліфтом:
Будинок на три поверхи площею 280 м2. У ньому п’ять рівнів. Ділянка шість соток, на ній доглянутий сад. Опалення на п’яти видах палива із запасами (5 тонн вугілля), котел на гасі, діючий камін, газ, електроопалення, своя артезіанка і водопровід, сауна, баня, басейн. Вартість – $170 тис.

Підземний бункер на випадок кінця світу:

21 грудня 2012 року настане так званий кінець світу! Але загинуть не всі. У вас є можливість залишитися в живих або хоча б подарувати життя своїй дитині. Ми надаємо місця у бункері майже в центральному районі р. Києва. Обмеження на придбання місця одне – людина повинна бути не старше 60 років.

Вартість проживання в бункері за 7 днів становить:
Чоловіки – $10 тис.
Жінки – $7 тис.

Діти у супроводі дорослих безкоштовно.

В Америці очікування кінця світу нагадує масову істерію. Більшість американців беззаперечно вірять у такий підсумок людства. Тому покупка бункерів тут відбувається більш активно. Цим скористалася місцева компанія «Vivos», яка вирішила дати мешканцям Землі шанс пережити кінець світу.

Фірма розгорнула цілу кампанію по будівництву мережі комфортабельних бункерів, у яких можна буде перечекати найсуворіші для планети часи. Місце в бункері можна зарезервувати вже зараз. Для оформлення броні потрібно внести $50 тис. Також можливо бронювати не цілий бункер, а просто місце. Вартість для дорослої людини становить $5 тис., для дітей – $2,5 тис. Зате тварини приймаються абсолютно безкоштовно.

В бункері від компанії «Vivos» є все необхідне, в тому числі тренажерний зал, і навіть в’язниця. Кожен індивідуальний бункер вміщує чотири персони, має телевізор з плоским екраном, кухню та пральну машину.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, мільйонери по всьому світу готуються до кінця світу – активно будують і скуповують бункери.