Українцям прогнозують житловий бум

У 2013 році Мінрегіон прогнозує пожвавлення на ринку житлової нерухомості. У Міністерстві впевнені, що це стане можливим із введенням нових державних житлових програм.

Як заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, станом на сьогодні в експлуатацію вже ввели близько 4 мільйонів квадратних метрів житла.

«Ми сподіваємося, що 2013 рік буде роком інтенсивного розвитку, в тому числі буде запроваджено новий механізм придбання житла – оренда житла з правом викупу під 3% річних. Також у планах почати реалізацію програми індустріального будівництва житла», – підкреслив Темник.

Нагадаємо, взяти участь у програмі “Оренда житла з правом викупу” зможуть люди, які перебувають на квартирному обліку і потребують поліпшення житлових умов, а для реалізації плану ДІУ буде викуповувати готове житло в нових будинках.

Очікується, що щомісячна орендна плата за таке житло складатиме з розрахунку 3% річних від вартості квартири з правом викупу до 15 років.