Українцям надаються пільгові умови для придбання нерухомості на о. Маврикій

Нерухомість Республіки Маврикій стала доступнішою для іноземних покупців.

Самі шикарні апартаменти на одному з найбільш мальовничих островів Індійського океану стали більш доступними для покупців з інших країн. Місцева влада запустили в роботу, спеціально розроблену пільгову програму, так звану інтегровану схему придбання житла (IRS).

Суть схеми в тому, що іноземний покупець може не тільки придбати нерухомість за пільговою схемою, але стати резидентом Республіки. Тобто, власник нерухомості, і члени його сім’ї отримують право постійного перебування на Маврикії протягом періоду володіння купленого об’єкта.

Однак, щоб ця схема працювала ціна житлової нерухомості повинна бути не менше 500 тисяч доларів, при цьому фіксований збір за реєстрацію угоди становить не більше 5 % (70 000 доларів).

Іноземні власники житла на Маврикії, можуть здавати житло в оренду і отримувати дохід на рівні 5,4%. Прибутковий податок становить 15%. Крім того, на Маврикії не стягуються податок на приріст капіталу, податок на спадщину і податок на майно за активами, які розміщені в цій офшорній зоні.