Українці воліють інвестувати в нерухомість Ізраїлю

Скасування візового режиму між Ізраїлем і Україною спровокувало збільшення потоку українських інвесторів, як на первинному, так і на вторинному ринку нерухомості.

Про це розповів генеральний директор інвестиційно-будівельної компанії Kravitz Invest Валерій Кравіц.

«Якщо говорити про первинному ринку житла, то я б розділив покупців з України на дві категорії: інвестори, що купують нерухомість в Ізраїлі для отримання прибутку в подальшому, і покупців, які розглядають покупку житла як можливість проводити відпустку і вихідні в Ізраїлі. Якщо говорити про інвесторів, то вони, як правило, воліють купувати високоліквідні об’єкти в центрі країни – в північному Тель-Авіві, Рамат Гані, Рішон ле-Ціон, Нетанії. Для покупців житла, які хочуть жити в ньому під час відпустки, визначальним чинником є близькість до моря. Тому вони вибирають об’єкти в тому ж Тель-Авіві і Нетанії на березі моря, а також в Бать-Ямі та Ейлаті», – говорить експерт.

Израил привлекатален для іноземних інвесторів в нерухомість або землю тим, що для них немає ніяких обмежень в правах. Нерухомість може бути придбана як приватне, так і на юридичну особу.
Кравіц також зазначив, що можна взяти кредит на покупку квартири в новобудові: як правило, банки дають суму, що дорівнює 50% від загальної вартості об’єкта під 4% річних. Для отримання іпотеки в Ізраїлі потрібні два документи підтверджують особу позичальника (один з них – закордонний паспорт), довідка з місця роботи про заробітну плату, роздрук банківського рахунку за півроку, рекомендації банку, де відкрито цей рахунок, а також кредитна історія.