Українці вкладають гроші в нерухомість Ізраїлю

У той час як на українському ринку нерухомості, пропозиція переважає над попитом, наші співвітчизники купують житло в Ізраїлі.

У найближчому майбутньому в Ізраїлі передбачається зниження цін на нерухомість, але це не стосується вартості в сегменті елітної нерухомості. Тут ціни, як і раніше ростуть.

Ріелтори Ізраїлю відзначають, що українці одні з найбільш активних покупців. Щороку кілька десятків українців стають власниками нерухомості в Ізраїлі. Причому українці купують виключно елітну нерухомість. На відміну від громадян інших країн, які витрачають на житло в Ізраїлі не більше 250 тисяч доларів.

Підвищений інтерес заможних українців до ізраїльської нерухомості пояснимо скасуванням візового режиму. Найбільш популярний район для покупки житла – прибережна смуга Середземного моря, лідирує Нетанія. Саме тут нещодавно відкрився елітний житловий комплекс Sea Opera вартість квартир, в якому коливається від 600 тисяч до 7 мільйонів доларів.

Девелопер нового житлового комплексу передбачає, що саму розкішну квартиру придбає українець чи росіянин. За спостереженнями забудовника саме жителі країн СНД вміють цінувати розкіш. Крім того елітна нерухомість Ізраїлю, враховуючи зростання цін, є вигідним капіталовкладенням.