Українці почали інвестувати в зарубіжну нерухомість

Зниження вартості житла в більшості європейських країн спонукало українців до купівлі нерухомості.

Падіння цін на житло в Європі пов’язано з тим, що країни Європи зіткнулися з економічною кризою, а це, в свою чергу, стало по кишені деяким нашим громадянам.

За даними експертів, нерухомістю за кордоном вже володіють близько 2% українців, то є більше 200 тисяч чоловік.

З-за кризи в Іспанії ціни на нерухомість знизилися на 30-40%, в Греції – на 50%. Однак лідерами дешевої житлової нерухомості все ж залишаються Туреччина та Болгарія. Варто відзначити, що в Болгарії житлова нерухомість коштує дешевше, ніж в Україні, а сервіс на курортах набагато вище. У зв’язку з цим українці обирають Болгарію.

Так, квартиру в Болгарії неподалік від моря, або апартаменти з власним басейном можна придбати з розрахунку: від 500 до 1000 євро за «квадрат».

Навіть якщо потенційний покупець побажає придбати будинок у Болгарії, він витратить все одно менше коштів, ніж купуючи такий же будинок в Криму.

Як відзначають експерти, причини, за якими наші співвітчизники купують нерухомість, досить різні. Деякі набуває її для відпочинку або ведення бізнесу, інші для постійного місця проживання, а хтось для того, щоб уберегти свої фінанси від знецінення.

Найчастіше вартість житлової нерухомості за кордоном залежить від наявності інфраструктури, місця розташування, виду з вікна, престижності району та «метражу».