Українці будуть більше інвестувати в нерухомість, – експерт

На думку президента Українського аналітичного центру Олександра Охріменка, люди будуть инвестировають свій капітал у вітчизняну нерухомість.

За його даними, сьогодні на руках у населення України знаходиться близько 83 млрд. доларів, тому люди будуть шукати, у що вкладати ці гроші. Швидше за все, вважає експерт, що перевага буде віддаватися нерухомості.

«Судячи по частоті і кількості питань, які мені задають про вигідності капіталовкладень у нерухомість, цей напрямок буде таким же популярним, як і перед докризовим підйомом цін на житло», – підкреслив Охрименко.

Аналітик зазначив, що активізація ринку нерухомості України спричинить за собою зростання цін, який буде актуальний протягом декількох років.

При цьому, не так давно інший експерт заявляв, що українці бояться вкладати в будівництво житла. Їх лякають ризики пов’язані з незавершеними житловими об’єктами.

Нагадаємо, раніше портал Kanzas.ua повідомляв, що найближчим часом не варто очікувати різкого зростання вартості житла з-за низької купівельної спроможності українців.