Українці активно інвестують в нерухомість Москви

Останнім часом все частіше інтереси українських інвесторів падають на новобудови російської столиці.

На їхню думку, московська нерухомість володіє величезним інвестиційним капіталом, так як ціни на її квадратні метри ростуть практично постійно, а бажаючих зняти квартиру в Москві немає відбою.

У першу чергу інвесторів з України цікавлять новобудови. Адже якщо вкласти капітал на етапі будівництва, коли квартира коштує на 30-40% дешевше, то після проведення оздоблювальних робіт і підключення комунікацій можна отримати дорогу нерухомість, продаж якої з лишком окупить первинні вкладення.

Між тим, інвестиції в новобудови – це не тільки висока прибутковість, але і ризик. І, найчастіше, чим вище обіцяні прибутки, тим більше ризик.

Ще один об’єкт, що цікавить українських капиталовладельцев – це заміські будинки Підмосков’я. Приватні володіння на околиці багатомільйонної столиці є найпопулярнішим об’єктом на ринку нерухомості, та завжди окупаються в найкоротші терміни. Як правило, темпи зростання цін на квадратні метри в заміському будинку досягають 10-15%, і це більш ніж можна порівняти з середніми відсотками за депозитами в банку.