Український нардеп «запасається» австрійськими готелями ,- ЗМІ

Австрійська фірма, в якій позафракційний депутат (колишній нардеп від НУ-НС) Ігор Палиця мав частку 25%, придбала найбільший готель гірськолижного курорту Земмеринг – Panhans Grandhotel.

Австрійська преса повідомляє, що 92% готелю продали за 5 млн євро компанії «IBS Umwelt-und Verkehrstechnik GmbH». Його власниками були австрієць Томас Шелленбахер (75%) та громадянин України Ігор Палиця (25%).

Як повідомляють австрійські ЗМІ, свою частку Палиця придбав у 2011 році.

А на початку березня 2013 IBS передала всю свою частку в цьому активі новоствореній фірмі – «Panhans Holding Group GmbH», засновником якої є Віктор Бабущак. Він раніше працював в компанії «Укрнафта», головою правління якої був Палиця, а одним з основних акціонерів є група «Приват» Ігоря Коломойського.

Навесні цього року вже інша компанія, власником якої значиться Бабущак – «Panhans Sport Hotel Gmbh» – купила також Artis Hotel Земмеринг. Сума угоди не повідомляється.

Сам Палиця заперечує зв’язок з австрійськими готелями.

Крім того, стало відомо, що разом з придбанням Panhans Grandhotel компанії «IBS Umwelt-und Verkehrstechnik GmbH» дісталися також 20% в компанії, яка займається гірськими підйомниками в Земмеринге.