Українські орендодавці не готові до Євро-2012

Підготовка країни до Євро-2012 йде до завершення, але орендодавці поки не готові прийняти гостей.

Українські орендодавці втрачають свій шанс отримати збільшену прибутку з оренди житла. На даному етапі країна наполегливо добудовує додаткові термінали аеропортів, поспішає ввести в експлуатацію останні стадіони, відкриває нові готелі…

Однак, як повідомляє віце-президент Асоціації фахівців з нерухомості України Юрій Базелинський, готелів країни можуть забезпечити житлом приїжджих уболівальників не більше ніж на 50%. Другу половину повинні заповнити саме орендовані квартири, принаймні, на це сподіваються.

Зараз можна знайти мільйони запитів в пошукових системах інтернету з приводу оренди квартир, але реальних пропозицій, представлених в мережі всього кілька десятків. Українці судячи з усього поки не поспішають активізуватися в цьому сегменті, а даремно. В Європі прийнято забронювати собі житло на час грандіозних заходів мало не за рік до їх проведення.

Польща в цьому плані виявилася більш підготовленою. У них ще рік тому було створено уніфікований сайт, який спростив процедуру пошуку, як орендодавцям клієнтів, так і клієнтам – житло.