Українські девелопери після реалізації проектів будуть продавати іноземцям

У найближчому майбутньому вітчизняні девелопери повністю перейдуть на класичну схему власного девелопменту, коли після здачі об’єкта в експлуатацію його купують, і він переходить в управління професійних інвесторів.

Таку думку висловив керуючий партнер компанії UTG Віталій Бойко.

Він стверджує, що в нашій країні поштовх цьому процесу дав ТРЦ Ocean Plaza, коли українська компанія реалізувавши цей проект вигідно продала його росіянам.

На думку Бойко, в цьому році відбудеться пожвавлення в плані переговорів між девелоперами і потенційними покупцями їх об’єктів.

«Хоча реальних угод з продажу торгових об’єктів буде ще, мабуть, мало, їх слід очікувати вже в 2014 році, коли з’являться вже готові продукти, які інвесторам цікаво купувати», – стверджує керуючий партнер компанії UTG.

За його словами, найбільший інтерес до столичного ринку торговельної нерухомості проявляють російські інвестори і «управлінці».

«Столичної ринок досить цікавий росіянам. Він, звичайно, хоч і відстає за рівнем прибутковості від Москви, зате конкурує з Санкт-Петербургом. Ринки цих міст практично на одному рівні», – зазначив Віталій Бойко.