У ЖК «Східна Брама» вересневі акційні ціни на квартири

Пропонуємо вашій увазі новий сучасний житловий комплекс «Східна Брама», який знаходиться на сході столиці та розташований за адресою: вул. Світла, 3 (метро Бориспільська).

Поєднання територіального розташування і розвиненої інфраструктури допоможе жителям скористатися всіма перевагами комплексу. Лісопаркова зона в оточенні багатовікових сосен, тиші і чистого повітря дозволить насолоджуватися прекрасним видом, відпочивати і отримувати задоволення від життя в екологічно-чистому місці столиці.

В даний час розпочато активне будівництво першої черги житлового комплексу. На території зручно розташується підземний паркінг, розмістяться магазини і супермаркети, аптеки, відділення банків, хімчистка, обладнані спортивні і дитячі майданчики. Спеціально для маленьких жителів комплексу передбачений дитячий садок і школа розвитку дітей. Для любителів спорту на території комплексу розміститься сучасний фітнес-центр. Для жителів, які воліє різноплановий відпочинок планується більярдна, клубний зал для проведення урочистостей, ресторан і кафе-бар.

Пропонуємо Вам скористатися всіма перевагами житлового комплексу «Східна Брама» і придбати необхідний об’єкт нерухомості – квартиру, парко-місце або торгову площу за привабливими цінами!

З 1 по 30 вересня 2011 року в Житловому Комплексі «Східна Брама» діє спеціальна осіння пропозиція на придбання квартир.

В акційній пропозиції вересня беруть участь 1-кімнатна квартира №38 і 2-кімнатна квартира № 39, розташовані на 3 поверсі першої секції комплексу.

Вартість 1-кімнатної квартири, загальною площею 36, 33 кв. м. становить 7750 грн/м2. Таким чином, надається знижка в розмірі 250 грн. за квадратний метр. Економія бюджету становить понад 9000 грн.

Вартість 2-кімнатної квартири, загальною площею 61, 09 кв. м. складає 7500 грн/м2. Таким чином, надається знижка в розмірі 500 грн. за квадратний метр. Економія бюджету становить 30545 грн.

Пропонуємо вам скористатися всіма перевагами цінової політики Житлового Комплексу «Східна Брама» і придбати квартиру за найбільш вигідною, акційною ціною.