У ЖК «RiverStone» стартував осінній аукціон квартир

У новому житловому комплексі на березі Дніпра можна купити квартиру за 9 600 грн./кв. м. Кількість акційних квартир обмежена.

Цієї осені в новому ультрасучасному комплексі RiverStone, який зводиться стрімкими темпами на Дніпровській набережній, 14, починається осінній аукціон квартир.

Вартість за один квадратний метр житла стартує від 9600 гривень. Пропозиція унікальне і буде діяти з 15 жовтня до 20 грудня 2011.

Пропозицію за цінами від 9600 гривень діють на квартири на нижніх і середніх поверхах комплексу. Широкий спектр квартир в RiverStone – від затишних однокімнатних і трикімнатних просторих, до можливості об’єднання декількох квартир на поверсі – дає можливість вибору максимально підходящого житла.

«На квартири на нижніх і середніх поверхах в RiverStone діє осінні акційна пропозиція – ціни на період дії акції знижені і стартують від 9600 гривень за квадратний метр. Ціни на видові квартири на верхніх поверхах залишаться колишніми, вони коштують в середньому на 20-30% дорожче, ніж інші квартири комплексу. У поєднанні з високим рівнем сервісу і розвиненою інфраструктурою видові квартири RiverStone є одним з кращих пропозицій на ринку нерухомості Києва», – зазначила Галина Богданенко, керівник прес-служби RiverStone.

Ви любите простір і хочете милуватися з вікон шикарною панорамою на історичний центр Києва, тоді вибирайте ексклюзивні видові квартири, що займають верхні поверхи комплексу, де з кожного вікна видно водна гладь Дніпра. Мрієте жити в затишній квартирі в ультрасучасному комплексі з розвиненою інфраструктурою і облаштованій набережній, тоді для Вас передбачений спектр зручних квартир від однієї до трьох кімнат на середніх і нижніх поверхах. З вікон більшості квартир відкриваються мальовничі види на Дніпро, починаючи з 8 поверху можна побачити історичні пам’ятки і куполи соборів стародавнього Києва.

У кожному будинку комплексу RiverStone 23 поверхи, всього буде побудовано 10 будинків. Відмітна особливість проекту – розташування на березі Дніпра в історичній місцевості Княжий Затон, інфраструктура преміум-класу, власна набережна, просторий парк, територія і великий вибір квартир.