У ЖК «Престиж Хол» стартували продажі квартир в 1-й секції 3-ї черги будівництва

Продаж квартир в 1 секції, що входить до складу третьої черги будівництва житлового комплексу «Престиж Хол» стартував 1 вересня 2012 року.

Тепер ми готові запропонувати своїм покупцям придбати готові квартири першої черги, квартири у вже введеної в експлуатацію другої черги, а також житло в споруджуваних секціях третьої черги будівництва.

Третя черга будівництва складається з двох секцій 22-х та 25-ти поверхів і включає 192 квартири. 1 секція житлового комплексу близько 10 різних планувальних рішень квартир з відмінними видовими характеристиками, в тому числі 4 просторих пентхауса. До продажу пропонуються одно-, трьох-, чотирьох – і семикомнатные квартири площею від 53,0 до 225,0 кв. м.

При покупці нерухомості в третьої черги клієнти мають можливість скористатися різноманітними схемами оплати. Це безвідсоткова розстрочка строком до 6 місяців, розстрочка від забудовника терміном від 1 до 5 років, іпотечний кредит від банків-партнерів проекту, а також унікальна пропозиція по аккредитивному способу розрахунку. Таке розмаїття фінансових інструментів оплати дозволить нашим клієнтам підібрати найоптимальніше рішення!

Всього в житловому комплексі «Престиж Хол» буде побудовано 8 секцій поперемінної поверховості згідно індивідуальним проектом. На сьогоднішній день вже побудовані і здані в експлуатацію 3 секції. Дві секції першої черги заселені. На секціях третьої черги завершили будівництво останніх поверхів і приступили до монтажу утеплення фасаду. Поряд з активним будівництвом третьої черги розпочато будівництво четвертої черги. Паралельно зі зведенням житлових будинків проходить благоустрій прибудинкової території та розвиток внутрішньої інфраструктури.

Більш детальну інформацію про придбання квартир в III черги можна дізнатися за телефоном (044) 220-2-111 або відвідавши відділ продажів ЖК «Престиж Хол».