У ЖК «Престиж Хол» покупці нерухомості в I черги оформляють свідоцтва на право власності

Сталося те, чого так з нетерпінням чекали покупці нерухомості в ЖК «Престиж Хол»!

10 серпня 2012 року офіційно стартувала видача свідоцтв на право власності та ключів від квартир власникам I черги.

Перший пусковий комплекс складається з 2-х секції і включає 126 квартир загальною площею близько 17 тис. кв. м. На сьогоднішній день продано понад 80% квартир, а це значить, що незабаром, більше 100 щасливчиків стануть законними власниками своїх нових квартир.

Отримання права власності відбувається через процедуру погашення іменних цільових облігацій, згідно з наказом директора компанії ТОВ «А. В. С.» від 25.07.2012 р. №10-в. Інформація про погашення компанією ТОВ «А. В. С.» іменних цільових облігацій була опублікована в офіційному друкованому виданні «Відомості Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку» №143 від 31 липня 2012 року.

Більш детальну інформацію про процес оформлення свідоцтва на право власності на квартири можна отримати звернувшись у відділ продажів ЖК «Престиж Хол».

Довідка

«Престиж Хол» – респектабельний житловий комплекс, що будується в центрі Києва – Печерську, на перетині вулиць Анрі Барбюса та Патріса Лумумби. У складі житлового комплексу передбачена необхідна інфраструктура, підземний паркінг, гостьові стоянки, цілодобова охорона, упорядкована прилегла територія. Девелопером проекту є компанія ТОВ «А. В. С».

II черга житлового комплексу «Престиж Хол» була введена в експлуатацію 19 березня 2012 року. В даний час активно ведеться будівництво III черги і IV черги.