У ЖК «Покровський Посад» відновлені будівельні роботи

ВАТ «Нерухомість столиці» («НЕСТ») планує добудувати РК «Покровський Посад» (Київ) в IV кварталі 2012 р.

ВАТ «НЕСТ» у вересні активізувала роботи з будівництва житлового комплексу «Покровський Посад» площею 108,377 тис. кв. м по вул. Глибочицька, 26 у Шевченківському районі Києва і планує завершити роботи в IV кварталі 2012 р., повідомили в прес-службі компанії.

«Криза 2008 р. завадила закінчити будівництво ЖК «Покровського Посаду» в заплановані терміни, оскільки в цей період ми реалізовували три житлових проекту – «Пори року», «Смарагдовий» та «Покровський Посад». Будувати всі комплекси водночас високими темпами було складно. Тому керівництво компанії прийняло рішення добудовувати комплекси по черзі, залежно від ступеня будівельної готовності. Після кризи ми вже ввели в експлуатацію два великих житлових об’єкта: «Пори року» і «Смарагдовий», завдяки чому ми впевнені, що «Покровський посад» буде зведено дуже швидко», – сказав генеральний директор компанії Ігор Князєв.

За його словами, компанія має намір щомісяця зводити не менше чотирьох поверхів. Введення РК в експлуатацію заплановано на I кв. 2013 р.

Для довідки: будівництво ЖК «Покровський Посад» було розпочато в 2006 р. РК розташований на ділянці площею 1,9 га і складається з трьох будинків та вбудовано-прибудованих комерційних приміщень. Комплекс розрахований на 408 квартир, крім того, передбачений трирівневий підземний паркінг на 380 місць. Загальна площа комплексу становить 108,377 тис. кв. м, у тому числі площа житлових приміщень – 71,01 тис. кв. м, комерційних – 25,249 тис. кв. м.