У ЖК «Park Stone» тепер тепло і тихо

У житловому комплексі «Park Stone» на березі Дніпра в Оболонському районі столиці закінчується оздоблення будівель першої та другої секції першої черги. Завершуються роботи з утеплення та звукоізоляції квартир. У конструкції комплексу використаний базальтовий утеплювач – кам’яна мінеральна вата – один з небагатьох промислових утеплювачів, які не мають негативного впливу на навколишнє середовище. При цьому товщина вати – на 20% більше, ніж це традиційно практикується в житлових будівлях такого класу.

«Мінеральна вата має відкриту пористу структуру і покращує звукоізоляцію приміщення. Завдяки своїм звукопоглинаючим і звукоізолюючим властивостям цей матеріал успішно застосовується там, де необхідно приглушити шум», – пояснює керівник відділу продажів ЖК «Park Stone» Дмитро Шостя.

Крім того, базальтовий утеплювач відрізняється водовідштовхувальними властивостями, що дозволяє легко і ефективно видаляти газоподібні речовини з приміщень, підтримуючи комфортний температурний режим і зберігаючи комунікації в сухому стані. Люди з захворюваннями дихальних шляхів не будуть почувати в такому будинку дискомфорту.

«Енергозбереження – істотний критерій хорошого проекту. Грамотне застосування мінеральної вати не тільки поліпшить умови життя в нашому будинку, але і зменшить витрати на утримання будівлі», – додає Дмитро Шостя. За його словами, низька теплопровідність базальтового утеплювача дозволяє зменшити кількість енергії, споживаної при експлуатації будівлі: використання гарячої води, охолодження, вентиляції та освітлення. Це дає можливість власникові суттєво заощадити.

Як зазначає Дмитро Шостя, ЖК «Park Stone»пройшов комплексну державну експертизу шумоізоляції, згідно з якою стіни, вікна та перекриття будівлі повністю відповідають державним нормам шумопоглинання. Крім базальтового утеплювача, тепло – і шумоізоляції також сприяють вікна з двокамерними склопакетами з акустичними козирками.

«Вони застосовуються як елементи мікропровітрювання і при цьому знижують рівень транспортного шуму, так як забезпечують подачу повітря ззовні при герметично закритих вікнах. Крім того, для захисту від зовнішнього шуму проектом будівництва передбачено озеленення території уздовж Московського проспекту і проспекту Героїв Сталінграда», – додає Дмитро Шостя.